پروژه بازاریابی آنلاین مبلمان کلاسیک میسونی

در پروژه بازاریابی اینترنتی مبلمان میسونی، برخلاف بسیاری از پروژه‌ها، فروش مبل مهم نبود! بلکه معرفی کارخانه مبلمان در سطح وسیع و جذب نماینده‌های فروش در تهران و سراسر کشور اهمیت داشت.
برای رسیدن به این هدف، اولین قدم، طراحی صفحه‌ای رسمی بود که جلب اعتماد کند.
از طرفی می‌بایست محصولات این برند نیز به بهترین نحو به نمایش گذاشته شود.
به همین دلیل ما چند کار اصلی شامل: طراحی هویت بصری صفحه اینستاگرام، عکاسی صنعتی مبلمان و ساخت تیزر تبلیغاتی جذاب را در اولویت قرار دادیم.
​​​​​​​از شما دعوت می‌کنیم در ادامه، حاصل کار ما در این پروژه را تماشا کنید.

طراحی هویت بصری پیج

با توجه به جایگاه این برند به عنوان یک کارخانه بزرگ تولید مبلمان و لزوم تاثیرگذاری برمخاطب و جلب اعتماد گالری‌داران فعال، ما رنگ سبز سیر را برای هویت بصری صفحه اینستاگرام این برند انتخاب کردیم.
از طرفی با استفاده از خطوط محکم، نورپردازی باشکوه و پس‌زمینه سیاه، توانستیم اصالت و قابل احترام بودن این برند را به نحو احسن نمایش دهیم.

جزئیات طراحی هویت بصری
صفحه اینستاگرام فروشگاه مبلمان

در ادامه، برای ایجاد تنوع می‌بایست رنگ جدیدی را به هویت بصری این برند اضافه می‌کردیم. در چنین شرایطی، حفظ تناسب رنگ‌های انتخاب شده با رنگ‌های پیشین بسیار مهم است. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، رنگ زرشکی سیر به عنوان دومین رنگ هویت بصری صفحه اینستاگرام این برند مبلمان انتخاب شد که تناسب بسیار خوبی با رنگ سبز سیر دارد.

​​نوبتی هم باشد، نوبت هنر عکاسی صنعتی است.
عکاسی از محصولات دکوراتیو، کاری پیچیده و تخصصی است؛ چراکه در عکاسی از محصولاتی مانند مبلمان، نمایش صحیح رنگ، بافت و جنس متریال، کار بسیار دشواری است. از طرفی عکاسی تخصصی از این نوع محصولات نیاز به نورپردازی و استفاده از تجهیزات حرفه‌ای بسیار گران‌قیمت دارد. عکاسان کارکشته مدام‌مدیا خیال شما را از این بابت کاملا راحت می‌کنند. ما با اعزام عکاسان حرفه‌ای با تجهیزات کامل به محل فروشگاه مبلمان شما، بهترین و جذاب‌ترین تصاویر را در کوتاه‌ترین زمان از محصولات شما تهیه می‌کنیم. در تصاویر زیر، چند نمونه از عکس‌های ثبت شده از محصولات این برند را مشاهده می‌کنید.

عکاسی صنعتی از مبلمان

  تیزر تبلیغاتی مبلمان

​برخی از محصولات این برند مبلمان، همانند یک شاهکار هنری، پر از جزئیات و هنر دست استادکار بودند. گاهی اوقات هیچ چیز جز یک تیزر تبلیغاتی مبلمان، نمی‌تواند حق مطلب را ادا کند.
این ویدئوکلیپ یکی از تیزرهای تولید شده توسط مدام‌مدیا برای نمایش یک محصول ویژه از مبلمان‌های میسونی است.

سفارش پروژه

نمای کلی هویت بصری پیج برند و رعایت چند اصل مهم در طراحی آن

بازاریابی آنلاین مبلمان
بازاریابی آنلاین مبلمان کلاسیک
  • تناسب رنگ بک‌گراند با محصول 

  • ترکیب‌بندی پازلی و پیوسته پست‌ها

  • رعایت توازن بصری در طراحی

  • رعایت تعادل در استفاده از تصاویر دیتیله و مستر

  • استقلال محتوای تصویری و متنی هر پست