پروژه طراحی استراتژی بازاریابی دیجیتال  برند بوهمی استودیو

درباره پروژه:
بوهمی استودیو یکی از شیرین‌ترین تجربه‌های کاری مدام‌مدیاست.
زمانی که بنیان‌گذاران این برند برای دریافت مشاوره به ما مراجعه کردند، نه تنها هیچ صفحه و هیچ تجربه‌ای در زمینه دیجیتال‌مارکتینگ نداشتند، بلکه حتی محصول‌شان نیز کامل نبود و در مراحل اولیه طراحی قرار داشت.
ما حدود یک‌سال با این پروژه همراه بودیم و با مشاوره‌های حرفه‌ای و کاملی که ارائه کردیم، زمینه رشد این برند را از 0 تا 100 فراهم آوردیم. امروز خرسندیم اعلام کنیم که بوهمی‌استودیو با بیش از 70.000 دنبال کننده در اینستاگرام، به یک برند شناخته شده محصولات دکوراتیو تبدیل شده و از تهران و شهرستان‌های ایران سفارش‌های بسیاری دریافت می‌کند.
بوهمی استودیو نمونه یک پروژه موفق دیجیتال‌مارکتینگ است که توانسته بدون هیچ گونه فروشگاه فیزیکی، فقط و فقط از طریق فعالیت حرفه‌ای در اینستاگرام به لطف همکاری با مدام‌مدیا، کسب‌وکار خود را راه‌اندازی و فروش فوق‌العاده‌ای را رقم بزند.

اینستاگرام بوهمی استودیو

قدم‌های ابتدایی پروژه بوهمی‌استودیو

در ابتدای هم‌کاری با این پروژه، زمانی که نه پیجی وجود داشت و نه فالوئری، ما برای بوهمی استودیو یک استراتژی تولید محتوا طراحی کردیم. در این استراتژی تمرکز اصلی را بر تولید محتوای مناسب برای مخاطب هدف قرار دادیم. خوشبختانه این استراتژی به خوبی پیش رفت و بعداز مدتی، پیج بوهمی استودیو، فالوئرهای بسیاری جذب کرد. فالوئرهایی که کاملا منطبق بر جامعه هدف مورد نظر، یعنی خانم‌های خانه‌دار خوش‌سلیقه که به دکوراسیون داخلی اهمیت می‌دهند بود. 

ثبت سفارش
اینستاگرام بوهمی استودیو

 ​​طراحی کمپین تبلیغاتی هدفمند (اینفلوئنسرمارکتینگ)

​پس از پشت سر گذاشتن مرحله تولید محتوا با موفقیت کامل، کم کم شروع به معرفی محصولات بوهمی استودیو کردیم. این مرحله هم به خوبی طی شد، چراکه مخاطب جذب شده کاملا هدفمند بود و از محصول بوهمی استقبال کرد.
و اما نوبتی هم که باشد نوبت تبلیغات است. در این گام مدام‌مدیا 6 اینفلوئنسر که به نظر می‌رسید مخاطبان‌شان بیش‌ترین نزدیکی را به جامعه هدف بوهمی دارند انتخاب و تبلیغات آغاز شد. همان‌طور که می‌بینید تصاویر بسیار زیبایی تولید و در صفحات پرمخاطب اینفلوئنسرهای منتخب منتشر شد. خوش‌بختانه این کمپین بسیار موفقیت‌آمیز بود و پیج بوهمی استودیو در زمان بسیار کمی رشد بسیار زیادی را تجربه کرد. این رشد در ادامه سفارش‌های پی‌درپی را به ارمغان آورد و همین مسیر جذاب تا امروز ادامه پیدا کرد. امروز بوهمی استودیو بیش از 70.000 فالوئر واقعی دارد و با سرعت زیادی هم‌چنان درحال پیش‌رفت است. در تعدادی از تصاویر کمپین‌های اینفلوئنسرمارکتینگ بوهمی استودیو را مشاهده می‌کنید.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ مدام مدیا
خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ مدام مدیا
خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ مدام مدیا
خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ مدام مدیا
خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ مدام مدیا
خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ مدام مدیا

برای مشاهده ویدئوها و کسب اطلاعات بیش‌تر، روی تصاویر کلیک کنید.