برند‌های آنلاین مبلمان، چگونه از طریق بازاریابی محتوایی، فروش خود را افزایش می‌دهند؟

جالب است بدانید هم‌زمان با پیچیده‌تر شدن تجارت الکترونیک، فروش آنلاین برای برندهای مبلمان می‌تواند آسان‌تر شود! البته به شرط اینکه از آخرین و پربازده‌ترین رویکرد بازاریابی محتوایی مبلمان استفاده شود: یعنی تولید محتوا توسط کاربران!

برند‌های تجارت آنلاین در سراسر جهان، روزبه‌روز بیش‌تر متوجه قدرت محتوای تولیدشده توسط مخاطبان و تاثیر زیاد آن بر گیرایی و اینگیجمنت شبکه‌های اجتماعی می‌شوند. در این‌ مطلب ۵ دلیل اصلی اهمیت محتوای تولید شده توسط مشتری در بازاریابی محتوایی در صنعت مبلمان را با مثال‌هایی از برند‌های مختلف بررسی می‌کنیم.

 

 

 چگونه از طریق بازاریابی محتوایی مبلمان، فروش خود را افزایش دهیم؟

 

 

 

بازاریابی محتوایی مبلمان

 

 

 

 

:Riviera Maison به مشتریان آنلاین خود کمک کنید سایز و سبک محصولات شما را بشناسند

 

اگر مشتریان ندانند که محصولات شما در خانه یا دفترشان چطور به نظر می‌رسد، فروش آنلاین مبلمان سخت و ترسناک خواهد بود.
ذهن مشتریان معمولا مملو از سوالاتی از این دست است:
خیلی کوچک نیست؟ برای اتاق ما خیلی بزرگ نیست؟ جنس و کیفیت آن خوب است؟ آیا در کنار سایر لوازم منزل مناسب است؟

محتواهای تولیدشده توسط کاربران، در این مواقع برگ برنده شما در بازاریابی محتوایی مبلمان برند شماست؛ چراکه کمک می‌کند تا این تردید‌ها حتی قبل از اینکه به ذهن مشتری خطور کند، از بین برود.

برند Riviera Maison بیش از ۵۰٫۰۰۰ عکس تولید شده توسط کاربران را جمع‌آوری و در برنامه بازاریابی محتوایی مبلمان خود استفاده کرده است. هدف این برند از این کار، ساختن راهی جدید برای مشتریان است تا محصولات را بهتر بشناسند و بتوانند آن‌ها را در خانه یا محل مورد نظرشان تصور کنند.

«من فکر می‌کنم که مردم معمولا سایز محصولات را در خرید آنلاین به سختی تشخیص می‌دهند. مثلا ما در فروشگاه خود، فنجان را در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ می‌فروشیم. داشتن عکسی که اندازه دقیق هرکدام از این‌ها را نشان دهد سخت است. بنابراین ما از یک فرد که فنجان را در دست نگه داشته عکاسی می‌کنیم. این کار به مخاطبان در تشخیص اندازه و تصور شفاف از چیزی که قصد خریدنش را دارند، واقعا کمک می‌کند.»
-Leonie Sta van Uiter، مسئول توسعه آنلاین برند Riviera Maison

 

 

 

بازاریابی محتوایی مبلمان منزل

 

گالری‌ها و عکس‌های تولیدشده توسط مخاطب، مستقیما با صفحه اصلی و صفحه محصولات لینک شده‌ است تا همه فرصت‌های لازم برای خرید را در اختیار مشتریان قرار دهد. این فرایند نه تنها باعث رضایت بیش‌تر در خرید خواهد شد، بلکه آمار کالاهایی را که به دلیل دور بودن از تصورات مشتری پس فرستاده می‌شوند، کاهش خواهد داد.

 

 

 

SuperStudio: با استفاده از عکس‌های چیدمان شده واقعی به مشتریان خود ایده و الهام ببخشید

 

هرچقدر هم که ایده‌های بازاریابی مبلمان شما عالی و مفید باشد، نمی‌تواند به اندازه یک مشتری خوش‌حال که خانه خود را با محصولات شما طراحی کرده است، تاثیرگذار باشد و در مشتریان دیگر اشتیاق ایجاد کند. علاوه بر این، ما با یک خانه‌ واقعی و یک خریدار واقعی مواجهیم، نه با یک نمایشگاه یا چیدمان تبلیغاتی. بنابراین، برای مشتریان چیزی الهام‌بخش‌تر از این وجود ندارد که بدانند این افراد واقعا با چالش‌هایی برای چیدمان منزل خود روبه‌رو بوده و با مبلمان یا سایر محصولات برند شما آرامش پیدا کرده‌اند.

با انتشار محتواهای تولید شده توسط خریداران قبلی، باعث می‌شوید تا مشتریان آینده‌تان با استفاده از عکس‌ها و ویدئو‌هایی که می‌بینند، در مسیر خرید آنلاین مبلمان شما قرار بگیرند. هم‌چنین ایده‌های چیدمانی که در محتواهای تولید شده وجود دارد، می‌تواند به شما در شناخت فضای ذهنی مخاطب کمک کند. به عنوان مثال شما می‌توانید از آن‌ها در طراحی محصولات جدید و یا نحوه چیدمان نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های خود بهره ببرید.

برند چیدمان منزل SuperStudio در بازاریابی محتوایی مبلمان یک قدم فراتر رفته است. به این صورت که در عکس‌های مشتریان، محصولات خود را با دایره‌ها و عددها مشخص و آن‌ها را با صفحات محصولات در وبسایت خود لینک می‌کند.

 

 

 

 

بازاریابی محتوایی مبلمان کلاسیک

 

این مطلب را هم مطالعه کنید: 5 تکنیک عالی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای فروشندگان مبلمان 

 

از آن‌جایی که محصولات منزل بر زندگی روزمره مصرف‌کنندگان تاثیر مستقیم دارد، این راه‌کارها برای بازاریابی محتوایی مبلمان و برندهای آنلاین دکوراتیو خیلی مفید است. حتا ممکن است در یک عکس، دو یا سه محصول از برند نمایش داده شود.
مشخص کردن محصولات در عکس، پروسه خرید را راحت‌تر و الهام‌بخشی را سریع‌تر می‌کند.

 

 

 

Jennifer Taylor Home: نرخ تبدیل بازدیدکنندگان آنلاین را از طریق محتواهای تولید شده توسط مخاطبان افزایش دهید

 

در دنیای امروز، نمی‌توانیم قدرت فروش از طریق بازاریابی محتوایی مبلمان به ویژه محتواهای تولید شده توسط مخاطبان را نادیده بگیریم. خصوصا وقتی که این محتواها مستقیما درباره محصولات ما باشد. میانگین افزایش نرخ تبدیل از این طریق ۱۵٪ گزارش شده است؛ اما فروشگاه‌های آنلاین مبلمان پتانسیلی بیش از این رقم را دارند.

Jennifer Taylor Home از این طریق نرخ تبدیل خود را ۴۹.۷٪ افزایش داده است. که ۲۲.۰۶٪ آن مربوط به نرخ تعاملات است. این آمار نشان می‌دهد که استفاده از محتواهای مشتریان ضروری است و احتیاج به تعلل و تفکر زیاد ندارد.

 

 

بازاریابی محتوایی مبلمان مدرن

 

مطالعه این مطلب را هم پیشنهاد می‌کنیم: نحوه بازاریابی مبلمان منزل و تجارت الکترونیک دکوراسیون 

 

در بازاریابی محتوایی مبلمان، با استفاده از محتواهای تولیدشده توسط مشتری، نه تنها شاهد افزایش فروش خواهید بود، بلکه در زمان، هزینه و منابع خود نیز صرفه‌جویی خواهید کرد.
این یک استراتژی پایدار در بازاریابی محتوایی مبلمان است که ارزش افزوده بالایی را برای برند شما به ارمغان می‌آورد.

«من فکر می‌کنم استفاده از محتوای مشتریان، در بازاریابی محتوایی مبلمان نسبت به صنعت‌های دیگر، اهمیت بیش‌تری دارد. حتی اگر اندازه دقیق محصولات را کنار تصویر آن‌ها بنویسیم، باز برای بعضی از افراد تصور بزرگی و کوچکی دقیق آن آسان نیست. اما با دیدن آن در یک محیط و منزل واقعی، می‌توانند تصور درست‌تر و بهتری از اندازه و سایر فاکتورهای آن محصول داشته باشند.»

-Vu Tong، مدیریت تجارت آنلاین Jennifer Taylor Home

 

 

 

Kavehome: اینگیجمنت شبکه‌های اجتماعی فروشگاه مبلمان خود را افزایش دهید

 

ما در این مطلب، درباره فواید بازاریابی مبلمان از طریق شبکه‌های اجتماعی صحبت نمی‌کنیم، چراکه اهمیت بازاریابی دیجیتال مبلمان بر کسی پوشیده نیست.
در هرصورت اگر به دنبال راه‌کارهایی برای دستیابی به مشتریان هدف خود در اینستاگرام هستید، می‌توانید استراتژی‌های بازاریابی اینستاگرام را از
این‌جا دنبال مطالعه کنید. در این مطلب می‌خواهیم به شما بگوییم، چطور اینگیجمنت یا نرخ درگیری مخاطب با محتوا را فراتر از محدوده اینستاگرام گسترش دهید.

اگر مشتریان از هشتگ شما استفاده می‌کنند، یا برند شما را تگ یا منشن می‌کنند، این یک اتفاق بسیار مثبت در مسیر بازاریابی محتوایی مبلمان شماست.

قرار دادن تصویر از شبکه‌های اجتماعی در فروشگاه آنلاین، ساده است؛ اما وقتی قرار باشد نرخ تبدیل هر محتوا یا کاربر را اندازه‌گیری کنید، داستان کاملا متفاوت می‌شود.

همه ما، برندهایی که تصاویر تولید شده توسط مشتریان‌ را در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر می‌کنند و موفقیت‌های بزرگی‌ در فروش به دست می‌آورند را دیده‌ایم.
اما برخی از فروشندگان باهوش مبلمان مانند
Kavehome استفاده‌های بیش‌تری از این محتواها می‌کنند.

 

 

بازاریابی محتوایی مبلمان اداری

 

 

کاربران درگیر شدن با محتواها در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام را دوست دارند و این امر زمانی جواب می‌دهد که باعث رهنمون شدن آن‌ها به فروشگاه آنلاین مبلمان شما ‌شود. محتوای تولید شده توسط مشتریان، به دلیل اعتبار و درگیرکنندگی بالا، ۵ برابر بیش‌تر از محتواهایی که توسط خود برند تولید می‌شود باعث خرید و تعامل مخاطبان می‌شود. پس در استراتژی بازاریابی محتوایی مبلمان خود، برای سودآوری هرچه بیشتر، حتما از این روش استفاده گنید.

علاوه بر این، محتوای تولید شده توسط مشتریان، تصویر منسجم‌تری از برند شما در ذهن مخاطب ایجاد و این تصویر را به یاد ماندنی می‌کند. حتی می‌توانید اینسایت‌های محتواهای مخاطبان را بررسی کنید تا ببینید کدام کاربر بیش‌ترین پست را برای شما آپلود کرده و کدام محتوا بیش‌ترین بازدهی را داشته است. سپس از این آمار برای نمایش محتواهایی استفاده کنید که باعث بهبود یا تقویت روابط با اینفلوئنسرها و کاربران شود.

حال می‌خواهیم آخرین دلیل برای استفاده از محتواهای تولید‌شده توسط مخاطبان را بررسی کنیم: اثبات اجتماعی.

 

 

 

VOX: با استفاده از محتواهای مخاطبان قدرت ثبات اجتماعی خود را افزایش دهید

 

ما درباره نرخ تبدیل، اینگیجمنت، و الهام‌بخشی در استایل و چیدمان صحبت کردیم.
اما هنوز به منفعت بزرگ محتواهای مخاطبان نپرداخته‌ایم: جلب اعتماد و اعتبار از طریق نقد و بررسی تصویری محصولات
.

احتمالا شما در حال حاضر براى جلب اعتماد مشتريان، از سيستم‌های نظرسنجی و نقد و‌ بررسی استفاده می‌کنید که برای نشان دادن کیفیت محصولات‌تان یک راه قابل اعتماد است. اما شما باید به مشتریان بالقوه، نظرات مشتریان خود را در همه‌ی ابعاد (که شامل محتوای تصویری هم می‌شود) نشان دهید. به عنوان مثال یک ویدئو درباره این که مشتریان شما از خرید خود چه احساسی دارند.

 در بازاریابی محتوایی مبلمان، نظرات تصویری در کنار نظرات نوشتاری، یک راه عالی برای اطمینان از این است که مشتریان از طریق اثبات اجتماعی محصولات شما را قابل اعتماد و مطلوب می‌دانند.

به مخاطبان خود اجازه دهید تا با دانستن نظرات خریداران پیشین، دلیل‌های بیش‌تری برای اعتماد به شما پیدا کنند. مانند کاری که برند VOX با استفاده از محتواهای خریداران انجام می‌دهد.

 

 

بازاریابی دیجیتال مبلمان

 

 

در بازاریابی محتوایی مبلمان، تصاویر بسیار مهم است؛ زیرا مخاطبان فقط کپشن را نمی‌خوانند. بلکه تمایل دارند ببینند یک محصول دقیقا چگونه در خانه دیگران قرار گرفته است. همچنین می‌دانند که این محتوا از سمت یک فرد واقعی تولید شده نه به سفارش برند. به این ترتیب استفاده از محتواهای مخاطبان یک معامله برد- برد است.

«شخصا معتقدم دیدن محتواهای تولید شده توسط مشتریان، اعتماد به نفس سایر خریداران را افزایش می‌دهد. من حتا این تصاویر را به عنوان نظرسنجی و‌ نقد و بررسی در نظر می‌گیرم. چون کاربران همراه با این تصاویر نظرات واقعی خود را هم منتشر می‌کنند. فکر می‌کنم این رویکرد بسیار سودمند است.»

-VuTong، مدیریت بازاریابی آنلاین Jennifer Taylor Home

 

 

 

بازاریابی محتوایی مبلمان و استفاده از محتواهای تولیدشده توسط مشتریان

 

همزمان با افزایش آگاهی برندها درباره اثربخشی محتوای تولید شده توسط مخاطبان، اشتیاق کاربران هم برای دیدن این نوع از محتوا در فرآیند خرید رو به افزایش است.

خریداران می‌خواهند پیش از خرید محصولات از قابل اعتماد بودن آن‌ها مطمئن شوند و به راحتی آن‌ها و نحوه چیدمان‌شان را در خانه خود تصور کنند. همه این‌ها از طریق استفاده از محتوای مخاطبان در استراتژی بازاریابی محتوایی مبلمان امکان‌پذیر است.

اگر صاحب فروشگاه مبلمان یا محصولات دکوراتیو هستید و تصمیم دارید به طور حرفه‌ای در زمینه بازاریابی محتوایی مبلمان فعالیت کنید، آژانس دیجیتال مارکتینگ مدام مدیا می‌تواند به شما کمک کند. کافی است با ما تماس بگیرید.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها