کدام روش برای فروش آنلاین مبلمان بهتر است؟

 

مصرف‌کنندگان در سال 2020 بیش از 300 میلیارد دلار برای خرید آنلاین مبلمان و لوازم خانگی هزینه کرده‌اند.
آیا فروشگاه مبلمان شما از این فرصت مناسب سهمی داشته‌است؟ یا به طور کامل آن را از دست داده‌اید؟

صرف نظر از این‌که آن را فروش آنلاین یا تجارت الکترونیکی بدانید، گزینه‌های بی‌شماری برای فروشگاه اینترنتی شما وجود دارد؛
اما نمی‌شود یک‌ نسخه را برای همه به‌کار برد. کشف کنید که کدام بستر آنلاین برای شما مناسب است و از درآمد روزافزون تجارت الکترونیکی بهره ببرید.

 

فروش آنلاین مبلمان

 

چرا داشتن بازار آنلاین برای فروشگاه‌های مبلمان ضروری است؟
آیا می‌دانستید که راه‌اندازی یک بستر آنلاین ارزش سرمایه گذاری را دارد؟

 

• 90٪ از خریداران، خرید خود را به‌صورت آنلاین آغاز می‌کنند.
در حالی‌که اکثر مردم هنوز ترجیح می‌دهند مبلمان خود را از یک فروشگاه خریداری کنند، اماآن‌ها کیفیت، قانونی بودن و محصولات برند شما را از قبل و به صورت آنلاین ارزیابی می‌کنند.

 

• وب بهترین راه برای ارائه اطلاعات است. در حالی‌که داستان برند خود را برای خریداران تعریف می‌کنید، برای آن‌ها راه سریع و آسانی بسازید، تا مشخصات محصولاتی که به دنبالش هستند را ارائه کنید.


• شانس دسترسی به خود را با خدمات منحصربه‌فردی مانند واقعیت مجازی طراحی داخلی و مدل سازی سه بعدی افزایش دهید.

• بدانید که بسیاری از فروشندگان و برندهای مبلمان، هر روز بیشتر در بسترهای آنلاین خود سرمایه‌گذاری می‌کنند و شاهد افزایش آورده‌ی مالی آن هستند.

 

گزینه‌های روی میز را بررسی کنید

بسترهای فروش آنلاین، فقط خرید مصرف‌کننده را تسهیل نمی‌کنند، بلکه می‌توانند برای مدیریت وب‌سایت، بازاریابی محصولات و انجام فعالیت‌های وب مورد استفاده قرار بگیرند.

 

1. وبسایت سفارشی: این گزینه فقط برای فروشگاه شما با استفاده از نرم‌افزارهای برنامه‌نویسی مانند Magento ساخته می‌شود، امکان کنترل کامل - و مسئولیت کامل - برای هر عنصر وب‌سایت شما را می‌دهد. شما می‌توانید یک تجربه کاربری شگفت‌انگیز برای مشتریان خود ایجاد کنید، اما به منابعی مثل زمان ، بودجه و برخی از برنامه های فنی نیاز دارید.

2.بسترهای "خارج از جعبه": این راه حل‌های آماده برای استفاده در فضای ابری، ساده ترین انتخاب برای تجارت آنلاین هستند.
پلتفرم‌هایی مانند
Shopify ، ،SquareSpace  Big Commerceو WordPress به سرعت تنظیم میشوند و مدیریت آن‌ها آسان است.

3. وبسایت خودمیزبان: این گزینه با ترکیب گزینه‌ی ۱ و ۲ که اینجا توضیح داده شد، از تعامل میان یک وب‌سایت سفارشی با یک سیستم عامل آماده مانند Shopify ساخته می‌شود.
این به شما امکان کنترل بیشتری را نسبت به پلتفرم‌‌های ابری می‌دهد اما نسبت به یک وب‌سایت کاملاً سفارشی هزینه کمتری دارد.

4. وبسایت‌های کاتالوگ: این گزینه برای فروشندگان مبلمان بسیار رایج است؛ زیرا شامل کاتالوگ‌های کامل مبلمان از برندهای مختلف و به‌روزرسانی‌های مداوم محصولات می‌شود. نکته منفی آن، این است که این راه حل میزان خاص و منحصر‌به‌فرد بودن تجربه و محصولات شما را برای مشتریان بالقوه یا مخاطبان محدود می‌کند، که اغلب به سود شخص سوم (مدیریت وبسایت) و برندهایی است که در مقایسه با خرده‌فروشان، بسیار بیشتر میزبان‌های واقعی هستند.

 

فروش آنلاین مبلمان

این مطلب را هم مطالعه کنید: ۵ فایده‌ی یک پروفایل تجاری در اینستاگرام برای متخصصان طراحی داخلی

چند نکته مهم:

بازارهای شخص ثالث: می توانید محصولات خود را از طریق فروشگاه‌های اینترنتی شخص ثالث مانند آمازون، فیس بوک، اینستاگرام و eBay به فروش برسانید.

اپلیکیشن موبایل: با داشتن یک نرم‌افزار، از قدرت فناوری تلفن‌های هوشمند و عادت‌های فعال مصرف‌کنندگان استفاده کنید. یک اپلیکیشن حرفه‌ای، در تعامل با وب‌سایت، می تواند تجربه مشتری را در خرید از شما به یاد ماندنی کند.

بازاریابی مبلمان وارد سطح جدیدی شده است: واقعیت مجازی!

تصور کنید که مشتریان قبل از تصمیم به خرید، بتوانند مبلمان شما را در خانه‌های خود ببینند!

امروزه، برنامه های جدید واقعیت مجازی طراحی داخلی، مدل‌های سه بعدی مبلمان را ارائه می‌دهند که خریداران می‌توانند به صورت دیجیتالی آن‌ها را دست‌کاری کرده و تغییر دهند.

نرم‌افزارهای سفارشی مانند IKEA Place به کاربران امکان می‌دهند محصولات برند را به صورت مجازی در خانه‌های خود قرار دهند. سایر برنامه‌های واقعیت افزوده مانند DecorMatters شامل مدل‌های سه‌بعدی از چندین برند مختلف است. قرار دادن مبلمان خود در یکی از این برنامه‌های طراحی شده، یک روش خارق‌العاده برای افزایش دیده‌شدن برند و فروشگاه شما است.

 

با ما می‌توانید یک استراتژی حرفه‌ای در فروش آنلاین مبلمان را اجرایی کنید

هم‌کاری با متخصصان بازاریابی دیجیتال مبلمان برای هر برندی که می‌خواهد وارد بازار تجارت الکترونیک شود، ضروری است.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ مدام مدیا به شما کمک می‌کنیم تا کاملا حرفه‌ای وارد اینستاگرام شوید و از سود سرشار حاصل از فروش آنلاین مبلمان در اینستاگرام لذت ببرید. 

surce: furniturebranding.com

نوشته های اخیر

دسته بندی ها