توضیح پروژه بازاریابی دیجیتال مبلمان برای برند آریو دیزاین

​در این پروژه چند هدف مشخص را دنبال می‌کردیم.
اول اینکه محصولات این برند شامل مبل، میز و اکسسوری‌ها را به جذاب‌ترین شکل ممکن عکاسی و ارائه کنیم. این کار با تلاش دو عکاس صنعتی با تجهیزات حرفه‌ای در فروشگاه مبلمان آریو انجام شد که نمونه‌های آن را می‌توانید در ادامه ببینید.
مرحله بعدی طراحی هویت بصری پیج اینستاگرام بود که به درخواست کارفرما می‌بایست "شیک" باشد. با تلاش طراحان مدام‌مدیا و اتود چندین دیزاینر مختلف، بالاخره موفق به جلب نظر کارفرما شدیم و هویت بصری پیج فروش مبلمان آریو با شکل و شمایلی شیک و باشکوه طراحی گردید.
در مرحله بعد، به تولید محتوای غیرتبلیغاتی در حوزه مبلمان و دکوراتیو پرداختیم که خوش‌بختانه با استقبال مخاطبان رو‌به‌رو شد و بعضی از پست‌ها بیش از هزار لایک و کامنت دریافت کرد.
در نهایت، با انجام مجموعه‌ای از اقدامات مؤثر مثل تولید تیزر حرفه‌ای مبلمان، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی، پشتیبانی شبانه‌روزی و پاسخگویی مداوم به پیام‌ها، خوش‌بختانه موفق شدیم این پیج را به موفقیت دست‌یابی به فروش آنلاین مبلمان برسانیم.

بازاریابی آنلاین مبلمان

طراحی هویت بصری پیج

هویت بصری پیج اینستاگرام شما، به مثابه ویترین فروشگاه مبلمان شماست. هرچه این ویترین را جذاب‌تر و حرفه‌ای‌تر بچینید، در جذب فالوئر هدفمند و بازاریابی دیجیتال مبلمان موفق‌تر خواهید بود.
در تصویر سمت راست، نمونه‌ای از هویت بصری طراحی شده برای پیج فروش آنلاین مبلمان آریو را مشاهده می‌کنید.
طراحان گرافیست حرفه‌ای ما، به شما کمک می‌کنند تا ویترین فروشگاه مبلمان مجازی‌تان را به جذاب‌ترین و زیباترین شکل ممکن طراحی کنید.

بازاریابی آنلاین مبلمان منزل

جزئیات هویت بصری پیج آریو

 نمونه کار تولید محتوای غیرتبلیغاتی 

عکاسی از محصولات دکوراتیو، کاری پیچیده و تخصصی است چراکه در عکاسی از محصولاتی مانند مبلمان، نمایش صحیح رنگ، بافت و جنس متریال، کار بسیار دشواری است. از طرفی عکاسی تخصصی از این نوع محصولات با هدف استفاده در برنامه بازاریابی آنلاین مبلمان، نیاز به نورپردازی و استفاده از تجهیزات حرفه‌ای بسیار گران‌قیمت دارد. عکاسان کارکشته مدام‌مدیا خیال شما را از این بابت کاملا راحت می‌کنند. ما با اعزام عکاسان حرفه‌ای با تجهیزات کامل به محل فروشگاه مبلمان شما، بهترین و جذاب‌ترین تصاویر را در کوتاه‌ترین زمان از محصولات شما تهیه می‌کنیم. در تصاویر زیر، چند نمونه از کارهای ما را مشاهده می‌فرمایید.

عکاسی صنعتی از مبلمان

بخشی از گزارش تکنیکال روند رشد پیج

از نظر بسیاری از کارشناسان دیجیتال‌مارکتینگ، بارزترین تفاوت بازاریابی آنلاین مبلمان با روش‌های سنتی، همین دسترسی به اعداد و ارقام دقیق و مهم‌تر از آن تحلیل و آنالیز حرفه‌ای آن‌ها است؛ چراکه کاملا روشن است، تحلیل دقیق داده‌ها و تصمیم‌گیری‌های آتی براساس آن‌ها، تمام فرآیندهای تبلیغاتی شما را در طول زمان قدم‌به‌قدم بهینه کرده و در نهایت موجب افزایش اثربخشی بازاریابی مبلمان منزل، افزایش فروش و در نهایت کاهش هزینه‌های تبلیغات در بلندمدت خواهد شد. بازاریابی دیجیتال مبلمان سرمایه گذاری روی اعداد است.